Seçiminizi Daraltın
Filter by price

415.00 TL - 415.00 TL

Taç Ion Nevresim Takımları


Negatif iyonlarla pozitif bir uyku!

Yapılan araştırmalara göre havadaki elektrik akımları ruh halimizi, enerji düzeyimizi ve sağlığımızı iyi yönde etkiliyor. Modern zamanlarda yaşadığımız evler ve ofisler, havanın vitamini olarak bilinen negatif iyonları içeriye almazken; bilgisayarlar, florasan ışıklar, havalandırma sistemlerinden gelen suni havayla oluşan pozitif iyonlar kendimizi yorgun, depresif ve sinirli hissetmemize sebep oluyor.

Şimdi Taç, Ion Therapy Koleksiyonu ile şelale, dağ, deniz kenarı ve orman gibi dünyanın en sakin ve dinlendirici yerlerinde bulunan negatif iyonları yatak odalarına taşıyor.

Kusursuz bir dokuya ve doğadan ilham alan desenlere sahip Taç Ion Therapy Koleksiyonu; stresin azalmasına, yorgunluğun giderilmesine yardımcı olurken, zihinsel ve fiziksel rahatlık sağlıyor. Bu özel koleksiyon ile doğadaki gibi dinlendirici bir uyku keyfi sizi bekliyor.

Taç Ion Therapy ile odanıza gelen mucizevi negatif iyonlar; stresinizin azalmasına yardımcı olur, zihinsel ve bedensel rahatlık verir, kan basıncının dengelenmesine yardımcı  olur, yorgunluğunuzun azalmasını sağlar.